Ubrania

Ubrania, dzięki którym w pracy będziesz wyglądała jak profesjonalistka

Stylowo i elegancko – tak powinna wyglądać współczesna bizneswoman. Nie powinna grać seksualnością, ale nieco niedokładnie skrywanego seksapilu nigdy nie zaszkodzi. Wygląd musi pokazywać pewność siebie, ale jednocześnie nie być zbyt nachalny. Jest wiele elementów, które trzeba wziąć pod uwagę. Oto najważniejsze ubrania, które doskonale sprawdzą się w pracy.

Spódnica ołówkowa

Klasyka. Ubranie, które jest kwintesencją stylu kobiety w pracy, na stanowisku. Biznesowy sznyt, klasa, elegancja, a do tego zmysłowa i podkreślająca sylwetkę, bo dokładnie przylegająca do ciała. Długość? Musi być do kolan, ale nie musi być poza nie. To pokazuje umiar i brak nadmiernego podporządkowania się. Aby zachować profesjonalizm, lepiej wybierz kolor stonowany. Ostatnimi czasy niezwykle popularna jest spódnica w różnych odcieniach szarości.

Biała koszula nie tak zwyczajna

Model modelowi nierówny, więc nie można od razu wyrobić sobie jasnego stanowiska. Jeśli wydaje się, że będzie to nudne i sztampowe, zwróć uwagę na to, co proponują różne firmy modowe i przekonaj się, że biel może być tutaj naprawdę atutem. Generalnie biała koszula kojarzy się z ponadczasowością i schludnością. Jest uniwersalna, bo pasuje do naprawdę wielu dodatków. Można ją ubrać i ze spodniami, i ze spódnicą. O ile lepiej będziesz wyglądała w zwykłych jeansach, gdy u góry założysz białą koszulę z niebanalnym krojem. Sprawdź taliowaną, z delikatnym wzorem.

Marynarka do kompletu

Była koszula, była spódnica, czas na marynarkę. Oczywiście ubranie biznesowe wymaga klasy i elegancji, ale to nie oznacza, że musisz się aż tak hamować. A skoro tak, to może zabaw się trochę z jej krojem czy materiałem? Biznesowa marynarka nie musi być sztampowa i za wszelką cenę uniwersalna. Może podkreślać talię i być kwintesencją kobiecości. A do tego teraz coraz modniejsze są różne marynarki z niecodziennych materiałów, na przykład z tweedu.

Spodnie w kant

Wydaje się, że to element niezbędny przy marynarce, ale mogą występować oddzielnie. I to tyczy się obu elementów garderoby. Jest to oczywiście klasyczny element stroju biznesowego, ale o wiele większe wrażenie robią solo. Dodatkiem może być koszula lub modna ostatnio jedwabna bluzka, możesz nawet zabawić się jej kolorem, ale także jako cygaretki w delikatną kratę nadawać całemu strojowi stylu. Ty wybierasz.

Nie musisz ubierać się nudno, jeśli chcesz postawić na elegancki, biznesowy styl. Wszędzie znajdziesz miejsce na kreatywność. Próbuj!

Dodaj komentarz