powiekszenie biustu

Tabletki na powiększenie biustu. Hit czy kit?

Każda kobieta stara się dbać o biust najlepiej jak potrafi, jednak nie zawsze przynosi to oczekiwane przez nią rezultaty. Według szacunków, nawet 40 % kobiet nie jest zadowolonych z obecnego wyglądu ich biustu. Są różne metody na powiększenie biustu. Wymienić tu można kremy, serum do biustu Frashe, maści, ćwiczenia wykonywane w domu oraz zabiegi chirurgiczne. Stosunkowo nową, mała znaną metodą są tabletki na powiększenie biustu.

Czy na powiększenie biustu tabletki są dobrym pomysłem?

Obecnie nie ma badań, które wskazywałyby jednoznaczną odpowiedź. Wiele kobiet na pewno zatem interesuje skład, jaki posiadają tabletki na powiększenie biustu. Najczęściej tabletki powiększające do biustu zawierają naturalne składniki, a wśród nich fitoestrogeny, które pełnią funkcje podobne do estrogenów, czyli żeńskich hormonów. Jak powszechnie wiadomo, estrogeny odpowiadają w kobiecym organizmie za kształtowanie cech płciowych w trakcie dojrzewania, poziom libido oraz za powiększenie piersi przed miesiączką oraz w czasie karmienia. Jak widać, proporcje oraz poziom wydzielanych estrogenów w znaczny sposób wpływają na wygląd kobiecego ciała, w tym między innymi na rozkład tkanki tłuszczowej, wielkość biustu, krągłość bioder oraz wygląd włosów oraz skóry. Fitoestrogeny pełnią funkcję naśladowcze estrogenu. Wspomagają gospodarkę hormonalną kobiety. Tabletki powiększające do biustu zawierające fitoestrogen wpływają na wzrost libido, ujędrnienie ciała i co najważniejsze dla pań: na powiększenie piersi.

Wskazania

Tabletki powiększające do biustu powinny przede wszystkim przetestować panie, które stosowały już inne rodzaje kuracji i nie przyniosły im one oczekiwanych rezultatów. Warto jednak pamiętać, że tabletki w żadnym wypadku nie przyniosą efektów takich jakie dają operacje chirurgiczne wykonywane przez renomowanych i doświadczonych specjalistów.

Przeciwwskazania

Tabletki hormonalne na powiększenie biustu nie powinny być zażywane przez kobiety, które zmagają się z chorobami takimi jak cukrzyca, nadciśnienie oraz różnego rodzaju nowotwory czy inne ciężkie choroby. Dodatkowo tabletki na powiększenie biustu nie są polecane paniom w ciąży oraz karmiącym piersią.

Wpływ tabletek antykoncepcyjnych na wzrost piersi

Mało kto wie o tym, że tabletki antykoncepcyjne w niektórych przypadkach powodują skutek uboczny, który z pewnością spodobałby się każdej kobiecie marzącej o większym biuście. Zawarty w nich opisany wyżej estrogen czasami powoduje, że po ich przyjmowaniu piersi stają się większe i jędrniejsze.

Tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu

Jeśli zastanawia Cię zagadnienie tabletki antykoncepcyjne, a powiększenie biustu, to pamiętaj, że śmiało można łączyć terapię lekami na biust z lekami antykoncepcyjnymi.

Czy tabletki hormonalne na powiększenie biustu to dobry pomysł? Z pewnością są lepsze sposoby jak wyżej wymieniony już krem na biust. Taki krem powinien jednak być wyprodukowany ze składników naturalnego pochodzenia. Tylko wtedy jego użycie przyniesie spodziewane rezultaty. Oto składniki, które powinien zawierać dobrej jakości krem na biust:

  • kozieradka,
  • palma sabalowa,
  • czarnuszka,
  • koper włoski,
  • dziki pochrzyn,
  • pieprzy

Podsumowanie

Dwudziesty pierwszy wiek daje nam szerokie spektrum możliwości w zwalczaniu każdego ze schorzeń. Również w przypadku walki o zwiększenie biustu sposobów jest mnóstwo. Zanim zdecydujemy się na użycie tabletek na powiększenie biustu, warto najpierw zdecydować się na inne metody, takie jak domowe masaże czy specjalne kremy. W niektórych przypadkach dobrą metodą jest też operacja plastyczna.

Dodaj komentarz