Słuchawki nauszne

Światowa premiera słuchawek Super X-Fi

Firma Creative Technology zaprezentowała zaawansowane słuchawki serii Creative SXFI AIR. Modele SXFI AIR i SXFI AIR C to pierwsze słuchawki z wbudowaną technologią Super X-Fi. Nowości Creative zapewniają wrażenia słuchowe wysokiej klasy rozbudowanego systemu audio, który „ukryty jest” w słuchawkach.

„Po SXFI AMP naturalnym krokiem było opracowanie słuchawek z wbudowaną technologią Super X-Fi. Dzięki serii SXFI AIR użytkownicy mogą teraz cieszyć się magią holografii słuchawkowej, uzupełnioną o najlepszą technologię słuchawkową. SXFI AIR ma przygotować przemysł słuchawkowy do zastosowania Super X-Fi we wszystkich przyszłych słuchawkach” – powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative Technology.

Załóż słuchawki. Naciśnij przycisk SXFI. Doświadcz wysokiej jakości dźwięku.

Filmy, muzyka i wrażenia z gier będą całkowicie nowe dzięki serii SXFI AIR. Po prostu naciskając przycisk, dźwięk podczas oglądania filmu będzie przypominał ten z sali kinowej. Również słuchanie utworów muzycznych na słuchawkach z serii SXFI AIR sprawi, że poczujemy się jakbyśmy uczestniczyli w koncercie na żywo. Atutem słuchawek jest pełna kompatybilność z PS4, Nintendo Switch, komputerami Mac lub PC.

Poza technologią Super X-Fi w seria SXFI AIR, wyróżnia się również 50-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi, które zostały dostrojone do dźwięku o dużej mocy i zachowaniu wyjątkowej dokładności, co jest absolutnie niezbędne dla miłośników muzyki.

SXFI AIR

SXFI AIR płynnie łączy się przez Bluetooth i USB z wieloma platformami, od urządzeń mobilnych przez komputery PC i Mac, po Nintendo i PS4. Użytkownicy mogą personalizować profile odsłuchowe za pomocą aplikacji mobilnej i przesyłać je do SXFI AIR.

SXFI AIR wyróżnia się również łącznością bezprzewodową, zapewniającą łatwą kompatybilność z urządzeniami iOS i Android. Po podłączeniu przez USB, SXFI AIR oferuje dźwięk 7.1, który zapewnia fantastyczne wrażenia podczas oglądania filmów i czy grania w gry.

SXFI AIR działa również jako samodzielny odtwarzacz muzyczny. To dzięki możliwości zainstalowania karty microSD. System obsługuje różne formaty, w tym MP3, WMA, WAV i FLAC.

Dodatkowo SXFI AIR wyposażony jest w słuchawkę z dotykowym sterowaniem, w którym użytkownicy mogą łatwo przełączać się między utworami i regulować głośność za pomocą prostych operacji przesuwania palca.

SXFI AIR posiada muszle wykonane z siateczkowej tkaniny z wbudowanymi piankowymi podkładkami. Ich atutem jest to, że dopasowują się do głowy użytkownika i są wysoce oddychające, ponieważ tkanina łatwiej rozprasza ciepło.

SXFI AIR posiada również konfigurowalne pierścienie świetlne RGB, które pozwalają użytkownikom wybierać spośród 16 milionów kolorów.

SXFI AIR C

SXFI AIR C to słuchawki USB z Super X-Fi przeznaczone dla graczy. W porównaniu do SXFI AIR nie oferują łączności Bluetooth, kontroli dotykowej i i możliwości instalacji karty SD.

SXFI AIR C posiada odłączany mikrofon ClearComms, który jest specjalnie dostrojony do odtwarzania naturalnego wokalu, pozwalając na bezbłędną komunikację pomiędzy kolegami z drużyny. Mikrofon ClearComms jest także opcjonalną opcją dla SXFI AIR.

Specyfikacja techniczna

Seria Creative SXFI AIR będzie zaprezentowana na targach CES 2019. Sprzęt można zobaczyć w Venetian, Pokoje spotkań: 2701-2703 w dniach 8-11 stycznia 2019.

Dodaj komentarz