Aplikacja Tidal w SamsungTV

Aplikacja TIDAL dostępna w Samsung TV!

Międzynarodowy serwis muzyczny TIDAL ogłosił dziś kompatybilność swojej aplikacji z telewizorami marki Samsung. Użytkownicy mogą korzystać z interfejsu telewizora Samsung, który daje nieporównywalne wizualne wrażenia w połączeniu z muzyką najwyższej jakości w TIDAL. Obie marki zapowiadają że to dopiero początek ich współpracy nad kompatybilnością aplikacji TIDAL z produktami Samsung.

Samsung TV

Po otwarciu aplikacji na ekranie znajdziemy zakładkę „Strona Główna”, która zawiera najnowsze wydawnictwa, wyselekcjonowane playlisty wideo oraz treści takie jak koncerty, transmisje na żywo, teledyski, albumy, podcasty i wiele innych. W zakładce „Moja Kolekcja” możemy zapisać wszystkie swoje ulubione materiały wideo oraz audio, do których mamy możliwość powrotu w każdej chwili.  personalizację za pomocą swoich ulubionych wideo. Użytkownicy telewizorów Samsung mają dostęp do ekskluzywnych treści w TIDAL: koncertów na żywo i na żądanie oraz teledysków w jakości HD. Dzięki funkcji wyświetlania kolejki utworów oraz pomijania treści wideo, korzystanie z aplikacji jest jeszcze łatwiejsze!

Użytkownicy korzystający z Tizen 3.0 oraz nowszych wersji telewizorów (wyprodukowanych od 2017), będą mogli pobrać aplikację za pośrednictwem menu „Aplikacje” w pasku uruchamiania.

Aplikacja TIDAL

TIDAL dostępy jest również na Android TV, Apple TV oraz Fire TV. Premiera w Samsung TV pokazuje ciągłą ekspansję usług stremingowych do najpopularniejszych urządzeń i platform telewizji smart. Nowe premiery integracji platformy z innymi urządzeniami ilustrują szeroką dostępność TIDAL, zapewniając tym samym bezproblemowe korzystanie z serwisu swoim użytkownikom. TIDAL jest również kompatybilny m.in. z Android Auto, Amazon Fire TV, Apple CarPlay czy Sonos.

TIDAL to międzynarodowa platforma muzyczno-rozrywkowa należąca do artystów, która zapewnia artystom i fanom wyjątkowe, oryginalne i ekskluzywne wydarzenia. Dostępna w 53 krajach usługa streamingowa zawiera ponad 58 milionów utworów i 240 000 wysokiej jakości filmów w katalogu z tysiącami specjalistycznych list odtwarzania i odkrywania wykonawców za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL dostępny w wersjach Premium i HiFi – w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

Dodaj komentarz