aplikacja taksowki

Aplikacja taxi — szybki i wygodny sposób na zamówienie taksówki

W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez telefonu. Nowoczesne smartfony posiadają szereg funkcji, które bardzo ułatwiają nam życie. Dzięki nim możemy szybko dotrzeć do celu, korzystając z nawigacji, ale i zamówić jedzenie na wynos, a także taksówkę. Każdego dnia wiele osób korzysta z aplikacji taxi, aby w szybki i wygodny sposób zamówić kurs. Jak dokładnie działa takie oprogramowanie? Podpowiadamy. 

Aplikacja taxi — jak działa?

Aplikacja taxi w Bydgoszczy, a także innych, zwłaszcza dużych miastach to już obecnie standard, z którego korzysta wielu klientów korporacji taksówkarskich. Żeby jej używać, wystarczy pobrać na smartfon ze sklepu Google Play lub App Store darmowy program, który dostępny jest zarówno na telefony z Androidem, jak i Apple iOS. Umożliwia on zamówienie kursu online a także jego wycenę. Dzięki temu zamawiając taksówkę, wiemy, ile za nią zapłacimy.

Bardzo wygodną funkcjonalnością takiej apki jest możliwość przypisania karty płatniczej do swojego konta. Dzięki temu rachunek możemy uregulować całkowicie bezgotówkowo, mając przy sobie jedynie telefon. Użytkownik widzi również historię swoich przejazdów. Aplikacja ta to więc doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie chcą dzwonić do korporacji, aby zamówić przejazd, lub chcą poznać jego dokładną cenę jeszcze przed przyjazdem auta.

Aplikacja taxi — czy jest bezpieczna?

Wiele osób zastanawia się, czy aplikacja taxi jest bezpieczna. Otóż korporacja taksówkarska w Bydgoszczy zatrudnia pracowników, którzy posiadają odpowiednią licencję na wykonywanie przejazdów. Są to więc profesjonaliści, a nie przypadkowe osoby współpracujące z powszechnymi aplikacjami transportowymi. Sama apka taxi również jest bezpieczna w użytkowaniu, ponieważ wszelkie dane są szyfrowane podczas przesyłania. Dodatkowo użytkownik ma opcję ustawienia maksymalnej jednorazowej kwoty, jaką może być obciążona jego karta lub też ustalenia kodu, który będzie musiał podać kierowcy, aby autoryzować transakcje.

Dodaj komentarz