gadzety reklamowe dla firm

Czy warto inwestować w smycze reklamowe?

Na rynku jest wiele dostępnych opcji dotyczących gadżetów reklamowych. Są produkty, które są gabarytowo większe i te mniejsze. Wszystko jest tutaj zależne od tego jakiego typu gadżety są w kręgu zainteresowania aktualnych i potencjalnych klientów firmy.

Od lat bije rekordy

Trzeba przyznać, że smycze reklamowe są gadżetami, które od lat biją wszelkie rekordy popularności jeżeli chodzi o ich zakup przez różnego rodzaju firmy. Co je przede wszystkim wyróżnia na tle innych produktów, które można zakupić do promocji swojej firmy? Przede wszystkim ich w miarę przystępna cena. Jest to produkt, który nie kosztuje wiele ale za to jest używany codziennie. W związku z tym reklama danej firmy jest ogólnodostępna a właśnie o to chodzi.

Ogólna dostępność

Ważnym czynnikiem wpływającym na popularność smyczy reklamowych jest fakt, że tak naprawdę są one dostępne od ręki. Zdecydowana większość firm oferuje produkty, które można zakupić jeszcze tego samego dnia. Oczywiście są to smycze, które nie posiadają nadruków robionych na specjalne zamówienie. Te z nadrukami są produktami, które nie są wprawdzie dostępne od ręki ale czas oczekiwania na nie również nie jest specjalnie wydłużony.

Wszystko w cenie

Sporym atutem smyczy reklamowych różnego typu jest fakt, że zdecydowana większość firm produkujących je oferuje pełnokolorowy nadruk w standardzie. W praktyce oznacza to, że tak naprawdę do smyczy samych w sobie nie trzeba w ogóle dopłacać. To powoduje, że zainteresowanie nimi z roku na rok jest coraz większe. Jest to bowiem tania promocja firmy, która na dodatek jest bardzo skuteczna.

Poszerzona gwarancja jest w cenie

Smycze reklamowe mają to do siebie, że większość produkujących je firm oferuje swoim klientom poszerzoną gwarancję. Dzięki niej zamawiająca firma ma pewność, że produkt jest najwyższej jakości i nic mu się nie stanie przez okres 5-7 lat. Tym samym więc jest to czynnik pozytywnie wpływający na chęć zakupu smyczy reklamowych przez klientów.

Hurtowe zamówienia

W zdecydowanej większości przypadków tego typu gadżety reklamowe zamawia się w hurtowych ilościach. Jest to spowodowane tym, że tak naprawdę cena smyczy reklamowych jest naprawdę niska a efektywność tego typu reklamy jest bardzo wysoka. Nic więc dziwnego, że wielu właściciel firm interesuje właśnie taka opcja reklamowa. Dzięki niej można zdobywać nowych klientów ale również budować pozytywne relacje z tymi już istniejącymi. Biorąc pod uwagę fakt, że reklama w dzisiejszych czasach w dalszym ciągu gra ogromną rolę jest to dobra opcja na budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy.

Dodaj komentarz